E-11420 Бігова доріжка ECOFIT
Упаковка - 146х75.5х22 см
Габарити ДхШхВ, см - 150х71х133 см
живлення - 220
Бігове полотно - 125х42 см
Кількість програм - 15
Вимірювання пульсу - так
Вага користувача - 110 кг
тип обладнання - Електрична
Потужність, л.с. - 1.5
Макс. швидкість - 1.0-16 км/г
Система складання - так
Габарити у складеному вигляді ДхШхВ, мм - 79х71х133 см
Вага виробу - 42.5/49
• Потужність двигуна: 1.5 л.с.
• Швидкість руху полотна: 1.0-16 км/год
• Бігова поверхня (довжина, ширина): 125х42 см
• Ключ аварійної зупинки, що забезпечує безпеку під час тренування
• Передбачено ручний режим керування та 12 вбудованих тренувальних програм, зворотний відлік дистанції, часу та калорій
• Тренажер поставляється у попередньо зібраному вигляді і легко приводиться в робочий стан
• Система складання
• Габарити (довжина, ширина, висота): 151х71х133 см
• Вага тренажера: (нетто/брутто): 42.5/49 кг
• Максимальна вага користувача: 110 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecofit |
| Вес | 42.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина полотна | 125 см |
| Количество тренировочных программ | 10 - 19 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная скорость полотна | 13 - 16 |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Мощность двигателя л.с | до 1,5 |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрическая |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Установка угла наклона | Ручная |
| Ширина полотна | 42 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 133 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 71 см |
- Цена: 17 860 ₴







