Орбітрек Spirit SE159
|
(сумісність з нагрудними датчиками Polar. Вага |
43 кг |
| Основные | |
| Тип рами | Нескладна |
| Рівні навантаження | 24 |
| Тип навантаження | Електромагнітна |
| Регулювання навантаження | Електронна |
| Q-фактор | 20 см |
| Довжина кроку | 37 см |
| Маса маховика | 10 кг |
| Регулювання глибини кроку | НД |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Консоль | |
| Тип дисплея | LCD-дисплей з подвійним підсвічуванням |
| Показники дисплея | Швидкість, Час, Дистанція, Калорії, Частота серцевих скорочень (Пульс), Графічний профіль тренування, Рівень опору (Вт, W), Кількість обертів за хвилину |
| Програми | 12 програмних режимів |
| Особенности | |
| Ключові | Транспортувальні ролики, Сумісність із дистанційним пульсометром, Звукова система, Контактний вимір пульсу, Регулювання навантаження |
| Габариты | |
| Габарити у робочому положенні | 125 × 59 × 162 см |
| Габарити у складеному положенні | 108 х 38 х 63 см |
| Гарантии | |
| Роботи | 1 рік |
| Рамна конструкція | 1 рік |
| Система навантаження | 1 рік |
| Електроніка | 1 рік |
еліптичний Орбітрек для дому. Стильна і доступна модель поєднує в собі повноцінний крок і відмінну ергономіку.
- оригінальний яскравий дизайн Орбітрека гармонійно поєднується з високою якістю матеріалів і збірки;
- електронне регулювання навантаження за допомогою консолі;
- надійна магнітна система, що має 24 рівня опору, важкий маховик і посилені підшипники забезпечують довговічну і безшумну роботу тренажера, плавний і м'який хід педалей;
- Консоль: класичний читабельний дисплей з подвійним підсвічуванням;
- зручний нахил дисплея;
- вбудовані динаміки і роз'єм для підключення MP3;
- Програмний модуль має 12 вбудованих програм, у т. ч. 1 ручну, 4 пульсозавісимиє: 55%, 65%, 75%, 85%; 4 користувальницькі, цільову програму серцевого ритму (частота серцевих скорочень); Body Fat; Ват-контроль;
- Сенсорні датчики виміру пульсу розташовані на ергономічних рукоятках + телеметрія(сумісність з нагрудними датчиками Polar. внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу завадостійкість;
- зручні по ергономіці важелі-рукояті;
- Великі нековзні педалі;
- процес переміщення легкий і зручний, завдяки оснащенню транспортувальними роликами;
- прекрасну стійкість забезпечують компенсатори нерівності підлоги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Spirit |
| Вес | 43 кг |
| Вес маховика | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная длина шага | 37 см |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Электромагнитная |
| Состояние | Новое |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
Информация для заказа
- Цена: 19 900 ₴











